Genel 24 ŞUBAT 2010 / 15:05

Ücretsiz iPrint baskı uygulaması Türkiye'de

Epson'ın yeni iPrint yazıcı uygulamasıyla iPhone ve iPod Touch kullanıcıları, ücretsiz fotoğraf baskısı alabilecek.

Epson'ın yeni iPrint yazıcı uygulamasıyla iPhone ve iPod Touch kullanıcıları, ücretsiz fotoğraf baskısı alabilecek.


Epson'ın iPrint uygulaması olarak adlandırılan yeni hizmeti ile kolay fotoğraf baskısı alımı farklı bir boyuta taşınıyor. Epson iPrint uygulaması, kullanıcıların kablosuz olarak, eternet ve Wi-Fi destekleyen Epson Stylus Photo ve Epson Stylus Office serilerindeki yazıcılardan kolayca baskı alınmasını sağlıyor.

Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat, son teknolojiyi destekleyen bu gelişme hakkında şunları söyledi: "Epson olarak bu yeni uygulama ile kullanıcıların, mobil olarak yüksek kalitede fotoğraf baskısı alabilmeleri için yepyeni ve kullanıma çok uygun bir yol sunuyoruz. iPrint baskı uygulamasını kullanarak, başka hiçbir yükleme işlemine gerek kalmadan, Epson yazıcınızla doğrudan çıktı alabiliyorsunuz. Bu uygulama kullanıcılara aynı zamanda, çeşitli kağıt kalitelerine ve A4 kağıda bile baskı alma seçeneği sunmuş oluyor."

Epson iPrint uygulaması, tüm Apple Store mağazalarından ya da www.itunes.com/appstore/ adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca İtalyanca, Flemenkçe ve Portekizce dillerine de çevrilmiş.