Genel 30 EYLÜL 2010 / 09:19

Twitter'da parayı bastıran ana sayfaya çıkacak

Twitter’ın sunacağı yeni bir hizmetle parayı veren üyeler "Önerilen hesaplar" listesine girecek.

Twitter’ın sunacağı yeni bir hizmetle parayı veren üyeler "Önerilen hesaplar" listesine girecek.


Rastgele seçilen Twitter hesaplarının listelendiği ana sayfada hesabınızın yer almasını istiyorsanız, bundan sonra para ödemek zorunda kalacaksınız.

Mikroblog sitesi Twitter, “Promoted Accounts” denilen yeni bir platform sunmaya hazırlanıyor. Mevcut reklam platformunun ötesine görmek isteyen şirketin bu yeni hizmeti sitenin gelirlerini artırmak için sunuluyor.

Bu yeni hizmete göre, Twitter kullanıcılarının, sitenin kullanıcılara “takip edilecek kişileri önerdiği” listede yer almasını sağlayacak Promoted Account’a sahip olmak için belli bir ödeme yapılması gerekiyor.

Şirket Promoted Accounts hizmetinin yolda olduğunun ipucunu vermekle birlikte, ne zaman devreye gireceği konusunda bilgi vermiyor.

Sitenin mevcut “Promoted Tweets” platformuna bir tamamlayıcı niteliğinde sunulacak bu yeni hizmetin özellikle kurumsal şirketlerin işine yarayacağı düşünülüyor.

Varlığını Twitter üzerinden güçlendiren kurumsal şirketlerin, bu yolla site üzerinden müşterileriyle iletişim kuracağı ve müşteri sayısını daha aktif bir şekilde artırabileceği düşünülüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun