Genel 30 EYLÜL 2015 / 13:42

Twitter 140 karakter sınırını kaldırmayı düşünüyor

Geçtiğimiz ağustos ayında "Direkt Mesaj" bölümünde 140 karakter sınırını kaldıran Twitter, yeni bir uygulama üzerinde daha çalışıyor.Kullanıcılarının 140 karakter sınırını aşmadan paylaşımlarda bulunmasına olanak veren mikro blog sitesi Twitter, kısa süre içerisinde bu sınırlamayı kaldırmayı düşünüyor. Re/Code’un güvenilir kaynaklardan aldığı habere göre, Twitter kullanıcılarının uzun formatta paylaşımlar yapması için yeni bir ürün geliştiriyor. Bu sayede şirket hem 140 karakterlik limitini koruyacak, hem de kullanıcıların sözcüklerine daha fazla yer açmış olacak.

2006 yılından beri 140 karakter sınırlaması ile karakteristik bir özelliğe kavuşan mikro blog Twitter bu projeyle, 9 senelik alışkanlıklarını değiştirmiş olacak. Bu yeni projesiyle kullanıcını memnun edebilecek mi zamanla göreceğiz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun