Genel 07 NİSAN 2010 / 13:17

TW Steel Renault F1'e destek oluyor

TW Steel, Renault F1 takımıyla 3 yıllık sponsorluk anlaşmasına vardı.

TW Steel, Renault F1 takımıyla 3 yıllık sponsorluk anlaşmasına vardı.


Büyük kadranlı saatleriyle tanınan TW Steel, Renault F1 takımıyla imzaladığı 3 yıllık anlaşmayla 2012 yılı sonuna kadar takımın resmi saat sponsoru oldu.

Anlaşma süresince TW Steel logosu Renault takımının üniformalarında, pilotların yarış kıyafetlerinde ve otomobil üzerinde olacak. TW Steel ayrıca Renault F1 Team için "Pilot Collection" ve "CEO Tec Collection" olmak üzere iki ayrı koleksiyon tasarladı. Her iki seride de 4'er model bulunuyor.

TW Steel, Pilot Collection'ı gece ve gündüz rahatlıkla görülebilen büyük rakamlı saatler şeklinde geliştirdi. Koyu siyah büyük kadran üzerinde Renault F1 takımının logosu bulunuyor.

CEO Tec Collection ise çelik kasa, siyah yumuşak silikon kayış ile tamamlanıyor ve tüm Tech saatlerinde 10 atm'ye kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun