Genel 09 EKİM 2010 / 14:24

Tuzla Belediyesi, yeni projelerini fuarda sergiliyor

Tuzla Belediyesi de CeBIT'de kamu salonunda en yeni uygulamalarını tanıtıyor.

Tuzla Belediyesi de CeBIT'de kamu salonunda en yeni uygulamalarını tanıtıyor.


Tuzla Belediyesi de CeBIT'de kamu salonunda en yeni uygulamalarını tanıtıyor. Akıllı kentler otomasyon sistemlerinin bir bölümünü hayata geçiren Tuzla Belediyesi standında tanıtılan uygulamalar arasında ise kiosk uygulamaları, AKOS resepsiyon uygulaması, AKOS Taşınmaz sistemi, çağrı merkezi ve AKOS başkan cep uygulamaları yer alıyor. Ayrıca standta Tuzlalılar için planlanan yeni bir proje olan Wi-Fi ile Tuzla sınırları içinde içinde internete hızlı erişim sağlayacak internet projesi de ziyaretçilere tanıtılıyor.

Tuzlalılar için telefon hattı ve ek bir modeme ihtiyaç kalmadan anında internet sunacak olan projenin Ekim ayı sonunda hayata geçirilmesi planlanıyor. Kiosklardan vatandaşların vergi sorgulaması ve ödemesi yapabildiği, nöbetçi eczanelere bakabildiği, istek ve şikayette bulunabildiği kiosk uygulamalarının yanısıra standta, tanıtılan başkan cep uygulaması da belediye başkanının uzaktan belediyedeki durumu, belediye kasasının durumunu, analiz ederek kontrol edebiliyor. Tuzla Belediyesi'nin uygulamaları için daha fazla bilgi almak için 6 salondaki D03 no'lu stand ziyaret edilebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun