Genel 06 EKİM 2010 / 11:22

Türksat standında yeni hizmetler var

Türksat’ın dijital televizyon yayın hizmetlerinin tanıtıldığı bölümde 3D teknolojisi yer alacak.

Türksat’ın dijital televizyon yayın hizmetlerinin tanıtıldığı bölümde 3D teknolojisi yer alacak.


Türksat’ın dijital kablo TV platformu üzerinden “Teledünya” markası ile sunduğu dijital televizyon yayın hizmetinin tanıtım bölümünde 3D teknolojisi tanıtılacak. Özel bir salonda sunulacak gösteride, 3D yayın içeriği ziyaretçilere izletilecek. Teledünya’dan verilen HD ve Sinema TV içerikleri ise stantta ayrı bölümlerde tanıtılacak.

Tek kabloda üçlü hizmet: TV + Internet + Ses

Türksat tarafından kablo TV platformunda tek bir kablo ile verilen hizmet sayısı artıyor. Hâlihazırda tek bir fiber kablo üzerinden sağlanan dijital televizyon yayını, genişbant internet hizmetinin yanında verilecek “VoIP” hizmetinin tanıtımı yapılacak. Uydunet VoIP markasıyla sunulacak olan bu hizmet, her bir haneye verilen fiber kablodan internet ve televizyon yayınlarını aksatmadan üçüncü bir hizmet olarak abonelerin kendi aralarında ‘ücretsiz telefon’ görüşmesi yapmasını sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun