Genel 10 EKİM 2009 / 06:12

Türksat’tan İnteraktif TV geliyor

Türksat A.Ş., KabloTV altyapısı üzerinden Teledünya markası ile verdiği dijital ve HD televizyon yayınlarında 2010 yılından itibaren İnteraktif TV hizmetini başlatıyor.

Türksat A.Ş., KabloTV altyapısı üzerinden Teledünya markası ile verdiği dijital ve HD televizyon yayınlarında 2010 yılından itibaren İnteraktif TV hizmetini başlatıyor.


İstanbul Ankara ve İzmir’deki KabloTV aboneleri televizyon alıcıları üzerinden kumandalarıyla uzaktan eğitim hizmeti, e-posta alıp gönderme imkanı ile birlikte istedikleri filmleri çağırıp seyretme imkanını bulacaklar. İnteraktif TV’de aynı zamanda görüntülü görüşme de yapılabilecek. Türksat Teledünya dijital televizyon yayınlarında aboneler 90’ın üzerinde kanalı izleyebiliyorlar. Abonelerine halen 3 HD kanalı izleme imkanı sunan Teledünya platformuna son olarak Disney Channel kanalı da katılmış durumda. Çok yakında yeni HD kanalların da dahil edileceği Teledünya platformu, abonelerine sunduğu yüksek görüntü kalitesi ile farklılık yaratmaya devam edecek. Türksat A.Ş. 2 milyon 700 bin abonelik KabloTV altyapısı üzerinden 1 milyon 200 bine yakın aboneye televizyon yayın hizmeti veriyor. 2009 yılı içerisinde KabloTV altyapısını % 80 oranında yenileyen Türksat A.Ş., Kablo TV altyapı yatırımlarına 2010 yılında da aralıksız devam ederek yeni katma değerleri hizmetleri aboneleri ile buluşturmaya devam edecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun