Genel 22 NİSAN 2009 / 06:40

TurkNet’ten 8 Mb ADSL kampanyası

TurkNet yeni kampanyasında kullanıcılara ayda 89 TL’ye saniyede 8 Mb hızındaki sınırsız ADSL erişimine 24 ay süresince indirimli olma fırsatı sunuyor.

TurkNet yeni kampanyasında kullanıcılara ayda 89 TL’ye saniyede 8 Mb hızındaki sınırsız ADSL erişimine 24 ay süresince indirimli olma fırsatı sunuyor.


Veri Akışı Erişimi sistemi sayesinde hızlı internet erişimini kendi omurgası üzerinden sunan TurkNet, kampanya kapsamında tüm kullanıcılarına modemli ve modemsiz olmak üzere farklı abonelik seçeneği de sunuyor.


TurkNet Pazarlama Müdürü Z. Meziyet Akbay konuyla ilgili açıklamasında: "TurkNet olarak internet erişimini pek çok avantajla birlikte sunan kampanyalar düzenlemeye özen gösteriyoruz. 8 Mb/sn hızındaki sınırsız internet erişimini 24 ay boyunca indirimli sunan bu kampanyamız aracılığıyla da kullanıcılarımızın uzun vadede büyük tasarruf sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra, bizden ADSL hizmeti ile birlikte telefon hizmeti de alan üyelerimiz, daha az ödeyerek daha çok telefon görüşmesi yapma fırsatı da buluyorlar. Üstelik üyelerimize, dünyada kendilerini en iyi temsil edecek @turk.net uzantılı, 2 GB kotalı e-posta adresi de sunuyoruz."


Kampanya için TurkNet bayilerine bizzat başvurarak, www.turk.net adresine girerek ya da (0212) 444 88 66 numaralı çağrı merkezini arayarak kaydolunabilecek.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun