Genel 15 TEMMUZ 2010 / 06:12

TurkNet’le internet günde 33 kuruş

1 yıl boyunca ayda 9,99 TL ödeyerek kampanyadan yararlanan abonelere bir de sürpriz hediye var.

1 yıl boyunca ayda 9,99 TL ödeyerek kampanyadan yararlanan abonelere bir de sürpriz hediye var.


TurkNet, ayda 9,99 TL yani günde 33 kuruş ödeyerek internete bağlanma olanağı sunan kampanyasını Temmuz sonuna kadar uzattı. Söz konusu kampanya fiyat avantajının yanı sıra bir de hediye sunuyor. Kampanya katılımcıları TurkNet’in hediyesi olan 320 GB taşınabilir bir hard diske sahip oluyor.

Limitli paketlerde 6 ay, limitsiz paketlerde ise 1 yıl boyunca ayda 9,99 TL ödeyerek kampanyadan yararlanan abonelere edindikleri hediyeyle fotoğraftan videoya, önemli kişisel dosyalarını gittikleri her yere taşıma fırsatı yakalıyor. TurkNet, aktivasyon ve modem dahil tüm ücretleri de 1 yıl boyunca taksitlendirebiliyor.

Kampanya katılımcıları ayrıca, yapacakları telefon görüşmelerinde TurkNet’in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamında sunduğu indirimli tarifelerden yararlanıyor. Bu sayede TurkNet aboneleri, şehir içi görüşmelerinde yüzde 46, şehirlerarasında yüzde 37, GSM aramalarında yüzde 29 ve uluslararası aramalarda ise yüzde 58’e varan indirimler elde ediyorlar.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak veya kampanyaya katılmak için http://adsl.turk.net adresi ziyaret edilebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun