Genel 18 AĞUSTOS 2010 / 13:16

Türkiye Vodafone Vakfı’na yeni başkan

Hasan Süel, Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu’nun yeni başkanı oldu.

Hasan Süel, Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu’nun yeni başkanı oldu.


Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Süel, Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. 2007 yılından bu yana bu görevi sürdüren Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay’dan görevi devralan Süel, yeni görevine başladı.

Süel, Vodafone Türkiye’deki görevi ile Vakıf Başkanlığını paralel olarak yürütecek. 27 Vodafone Vakfından biri olarak 2007 yılında Türk toplumunun gelişmesine katkıda bulunmak için kurulan Türkiye Vodafone Vakfı, yaklaşık 3 milyon kişiye ulaştı. Vodafone Grubu Vakfı kurulduğu tarihten bu yana sosyal yatırım politikalarını tüm yaş gruplarına yönelik projeler gerçekleştiren vakfın 8 milyon TL’lik sosyal yatırım gerçekleştirdiği biliniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun