Genel 10 EKİM 2010 / 11:34

Türkiye'de tasarlanmış ve üretilmiş hareketli LCD ekranlar TOL standında

Tamamen Türk sermayesiyle kurulan Tol Group, üçüncü salonda yer alıyor.

Tamamen Türk sermayesiyle kurulan Tol Group, üçüncü salonda yer alıyor.


Yüzde 100 Türk sermayeli bir şirket olan Tol Group, üçüncü salonda yer alan standında kendi geliştirip ürettiği teknolojileri ziyaretçilere tanıtıyor.

Tol Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tol, fuarda özellikle hareketli LCD ekranlarla ilgil ürünlerini tanıttıklarını anlattı. Tol, şu bilgileri verdi: "Ürünlerimiz holdinglerin toplantı salonlarından, belediye yönetim katlarına, kriz merkezlerinden afet koordinasyon merkezlerine ve alışveriş merkezlerine kadar birçok alanda kullanılıyor. Yurtdışında da projelerimiz var. Başkanlık köşkleri, kongre merkezleri, Kaddafi'nin köşkü, Moskova Belediye Başkanlığı binasının toplantı salonlarını yapıyoruz. Ürünlerimiz yüzde yüz kendi tasarım ve üretimimiz. Fuarda dikkat çeken bir ürünümüz de dikine olan kiosklarımız ve onların içerisindeki yazılımlar. Toplantı salonu yönetim yazılımlarımız var. Hızlı üretim yapıyoruz. 30 kişilik bir ekibe sahibiz. Hareketli LCD ekranları camdan, alüminyumdan ahşap ve deri kaplamadan üretebiliyoruz. Müşterilerin ekranlarının arkalarına logolarını işleme hizmetimiz var. Ayna arkası LCD ekranları asansör içlerine, banyoların iç kısımlarına, alışveriş merkezlerine yönelik olarak üretiyoruz."

"Görsel mesajlar daha etkili oluyor"

Digital signage hakkında da bilgi veren Tol, tek bir merkezden yönetilen sayısal içeriğin bir ağ üzerinde birçok farklı noktadaki ekrana dağıtıldığını, genellikle görsel mesajların satın alma noktalarına veya insanların yoğunlukla beklediği alanlarda gösterilmesi için kullanıldığını ifade etti.

Tol, "Digital Signage ile hedef müşteriye satın alma anında ulaşılabiliyor, tüketicinin dikkati kolaylıkla çekilebiliyor. Satışlarını arttırmak ve bekleme zamanlarında müşterilerine içerik ve reklam sunarak hem müşteri memnuniyeti hem de reklam geliri sağlamak isteyen kuruluşlar bu teknolojiyi kullanabiliyor. Tol Grup, Digital Signage için bütün yazılımsal ve donanımsal gereksinimleri tek bir sistem çözümü ile uygun fiyata sunuyor. Bu profesyonel çözümde şık ve kompakt dizaynlı LCD ekran ve IPC ile güçlü ve esnek içerik yönetim yazılımı birleştiriliyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun