Genel 28 ŞUBAT 2011 / 23:45

Türkiye bilişim sektörü Almanya'da kendini gösteriyor

1-5 Mart 2011 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşecek olan CeBIT Fuarı’na Türkiye farklı salonlardaki toplam 4 bin 500 metrekarelik standları ile katılıyor. 100 civarında Türk şirketi bu standlarda ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıtacak.

Türkiye’nin 1-5 Mart 2011 tarihlerinde Almanya’da gerçekleşecek olan CeBIT Fuarı’na “Partner Ülke” olmasının ardından, katılım için geri sayım başladı. İTO şemsiyesi altında fuara katılacak olan şirketlerin sayısı 100'e yaklaştı.Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Avea gibi büyük teknoloji şirketlerinin yanı sıra farklı boyutlardaki Türk şirketleri, farklı salonlardaki toplam 4 bin 500 metrekarelik alanda ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıtacaklar. Bu alanların hepsi dolmuş durumda. İş planında ihracat olan bilişim şirketleri dünyanın en büyük iş platformuna çok uygun şartlarda katılıyorlar.Katılımcı şirketler fuarda şu avantajları elde edebilecekler: Kendi ürününü uluslar arası bir platformda test edebilecek, ürün ve çözümlerini rakipleri ile birlikte ortak bir platformda kıyaslayabilecek, kendi ürününe en fazla ilgi gösteren sektör ve ülkeleri görebilecek ve kendi ürünü ile birleşebilecek diğer ürünleri tanıma, bu konuda iş ortakları veya yatırım ortakları ile buluşma ortamına kavuşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun