Genel 12 KASIM 2010 / 11:41

Turkcell ve LOGO faaliyetlerini bütünleştirdi

İki önemli marka çözümlerini birleştiriyor, müşterilere ortak hizmetler sunuluyor.

İki önemli marka çözümlerini birleştiriyor, müşterilere ortak hizmetler sunuluyor.


Turkcell'in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell ve uygulama yazılımları şirketi LOGO, kurumsal müşterilere özel bir işbirliğine imza attı.

İşTcell - LOGO işbirliği çerçevesinde ilk etapta İşTcell'in Online Turkcell Fatura Aktarım, Mobil İmza, SMS ile Onay, Mobil Bilgi / Anket, Mobil Eğitim, Ekip Mobil, Toplu Mesajlaşma çözümleri LOGO'nun Eylü ayında pazara sunduğu Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünleriyle bütünleştiriliyor.

Yeni ürün alan ya da yeni ürünlere geçen LOGO kullanıcılarının, İşTcell uygulamalarına LOGO ürünleri içerisinden tek tıkla ulaşıp, diledikleri an kullanabilmeleri / raporlayabilmeleri sağlanıyor. LOGO kullanıcıları artık ürün panelindeki İşTcell ikonuna tıklayıp, başvuru formunu doldurarak İşTcell çözümlerinden yararlanabiliyor.

İşbirliği sadece bu çerçevede sınırlı kalmıyor. İşteKazan Programı sayesinde İşTcell'li şirketler LOGO'ya yüzde 20 özel indirimle sahip olabiliyor.

Verimliliği artıran 7 mobil çözüme kolay erişim sağlanıyor

İşTcell'in LOGO ürünlerine bütünleştirilen 7 çözümü bulunuyor. Çözümlere kısa göz atalım.

Online Turkcell Fatura Aktarım ile birkaç saniyede tüm kurumsal hat faturaları muhasebe programına girilebilecek. Turkcell faturalarını tek tek muhasebe programına girmek yerine, fatura çıkar çıkmaz çevrimiçi olarak sisteme doğru ve hatasız şekilde girilecek.

Şirket içinde onayları ıslak imza yerine çevrimiçi olarak ve güvenli şekilde almak da mümkün olacak. Mobil İmza veya SMS ile Onay çözümü sayesinde LOGO üzerinden, kağıt maliyeti azaltılarak, onay alınabilecek.

LOGO kullanıcısı şirketler, müşterilerini, tedarikçilerini, elemanlarını tek bir noktadan toplu mesaj göndererek bilgilendirebilecek. Ayrıca LOGO kullanıcıları Toplu Mesajlaşma çözümü ile istedikleri kişi ve gruplara toplu bilgilendirme yapabilecek.

Ekip Mobil ile sahadaki ekiplerin etkin yönetimi sağlanabilecek. Tüm saha ekipleri harita üzerinde yönetilerek; personel başına ayda 1 kişi gün performans artışı sağlanabilecek, operasyon hızlanacak, ekiplerin her an nerede olduğunu görülebilecek, ekiplerle anında mesajlaşarak onlara hızlı ve etkin iş tanımı yönlendirilebilecek, ekiplerin bölgesel kontrolü yapılabilecek.

Mobil Bilgi /Anket ile pazar araştırmaları gerçekleştirebilecek, müşteri memnuniyeti ölçülebilecek. Üstelik yüz yüze veya telefonla ankete göre daha düşük maliyet, yüksek geri dönüş oranları ve anında raporlanabilen, güvenilir sonuçlarla sonuç alınabilecek.

Eğitim masraflarını yüzde 30 düşüren Mobil Eğitim ile herkesi aynı anda aynı mekâna toplamaya gerek kalmadan, tüm çalışanlara istenildiği kadar bilgi, ses, video, resim, sunum ya da Word belgesi gönderilebilecek. Sınav ya da anket düzenleyerek geri bildirimler anında alınabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun