Genel 27 MAYIS 2011 / 11:21

Turkcell Platinum’lulara İspark bedava

Turkcell Platinum’u olana İspark ayda 5 kere bedava

Turkcell Platinum, İspark ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine ücretsiz otopark hizmeti sunuyorİspark ve Turkcell Platinum’un işbirliği, ‘düzenli park etmeyi’ teşvik ederek sürücülerin açık ve katlı otoparklara yönlendirilmesi ile şehir trafiğinin düzenli hale gelmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Ücretsiz otopark fırsatından faydalanmak isteyen Turkcell Platinum müşterileri, ISPARK ve plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örneğin: ISPARK 34XX1234) 2222’ye SMS olarak göndererek ayda 5 kez ücretsiz park avantajlarından faydalanabilecek.

 

Platinum müşterisinin ayrıcalığı fazla

Turkcell Platinum müşterileri ücretsiz otopark hizmeti dışında farklı avantajlara da sahip. Deniz Taksi’den yüzde 50 indirimle yararlanan müşteriler HAVAŞ ile de havaalanına bedava ulaşabiliyor.

Platinum Paket ve Platinum Plus Paket’e abone olan herkes, Turkcell Platinum hizmetlerine dahil oluyor ve Platinum müşterilerine özel ayrıcalıklardan faydalanmaya başlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun