Genel 23 TEMMUZ 2010 / 10:21

Turkcell mobil dükkanı açtı

Turkcell uygulamaları, Android platformlu cihazlar için Türkiye’deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği taşıyor.

Turkcell uygulamaları, Android platformlu cihazlar için Türkiye’deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği taşıyor.


Turkcell, cep telefonlarının yeteneklerini zenginleştirmek isteyenler için mobil uygulama dükkânı Turkcell Uygulamalar’ı hizmete sundu. Cep telefonu kullanıcılarının sağlık, finans, oyun, müzik, eğlence, güvenlik, hobi, eğitim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılama amacıyla geliştirilmiş ücretsiz-ücretli bin 500’den fazla mobil uygulama içeren Turkcell Uygulamalar 500’ün üzerinde telefon desteği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Turkcell Uygulamalar Android platformlu cihazlar için Türkiye’deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği taşıyor. Faturalı ya da HazırKart’lı tüm Turkcell’lilerin yararlanabildiği Turkcell Uygulamalar’a www.turkcelluygulamalar.com adresinden, WAP sitesi olan wap.turkcelluygulamalar.com ya da Turkcell Uygulamalar’a özel mobil uygulamalar üzerinden ulaşılabiliyor. Turkcell Uygulamalar'da yer alan uygulamaları gezmek ve incelemek tamamen ücretsiz.

Java (MIDP 2.0) destekli cihazlara ya da Android işletim sistemli cep telefonlarına INDIR yazıp 2222’ye SMS atarak Turkcell Uygulamalar’ı indirmek mümkün. Kullanıcılar Turkcell Uygulamalar’dan cep telefonuna uygulama indirirken veri bağlantısı için ücret ödemiyor. Eğer indirilen uygulama telefondan silinmişse aynı hat ve telefonu kullanarak tekrar indirmek ya da güncellemek de ücretsiz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun