Genel 01 MART 2010 / 12:39

Turkcell'liler Yeşilçam Ödülleri'nde söz sahibi

Turkcell, ana sponsoru olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri'nin en iyi filmini, abonelerinin katılımıyla belirliyor.

Turkcell, ana sponsoru olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri'nin en iyi filmini, abonelerinin katılımıyla belirliyor.


"Yesilcam" yazıp 8086'ya gönderen Turkcell'liler, aday filmlerin fragmanlarını ceplerinden izleyerek "En İyi Film" ve "Turkcell İlk Film" kategorilerindeki adaylara oy verebilecek.

Yeşilçam Ödülleri Haber Paketi'ne ücretsiz abone olan Turkcell'liler ayrıca, aday filmleri ve Yeşilçam Ödülleri ile ilgili tüm haberleri cep telefonlarından takip edebilecek. Telefonlarına gönderilen soruları doğru cevaplayan aboneler; 5-12 Mart tarihleri arasında Beyoğlu Sineması'nda gerçekleştirilecek jüri özel gösterimlerine de katılarak, aday filmleri izleme şansına sahip olacak ve 23 Mart'ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek Yeşilçam Ödülleri gecesine davetiye kazanabilecek.

Aday filmleri takip etmek için tıklayın.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun