Genel 07 OCAK 2009 / 13:42

Turkcell'den yatırım ve istihdama devam

Turkcell, marka işbirlikleriyle ekonomiye getirdiği canlılığı ve müşterilerine sağladığı faydaları kamuoyuyla paylaştı.

Turkcell, marka işbirlikleriyle ekonomiye getirdiği canlılığı ve müşterilerine sağladığı faydaları kamuoyuyla paylaştı.


Müşterilerine en geniş kapsama alanında, en kaliteli ve uygun fiyatlarla iletişim imkânı sunduklarını belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, gnçtrkcll ve işTcell marka işbirlikleri ile 6 milyon Turkcell müşterisine sağladıkları faydayı anlattı. Develioğlu, gnçtrkcll’nin sinema, alışveriş ve yiyecek kampanyaları ve İşTcell’in ulaşım ve alışverişte sağladığı faydaların, 75 ilde, 3271 noktada, toplam 120 milyon TL’ye ulaştığını söyledi.

“Turkcell ses ve veri hizmetinin ötesinde faydalar da sunuyor”
Basın toplantısında konuşma yapan Develioğlu, Turkcell’lilere ses ve veri iletişimi dışında hayatlarının birçok noktasında kazanç sağlayacakları hizmetler sunduklarını belirtti. Develioğlu’na göre Turkcell’in tercih edilmesinde bu hizmetler önemli rol oynuyor. Develioğlu, “Tüketici güven endeksinin düştüğü ve insanlarda harcama korkusunun arttığı bir dönemde Turkcell olarak birçok farklı sektörü içine alarak düzenlediğimiz kampanyalarla müşterilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmeye ve ekonomiye canlılık getirmeye gayret ettik, ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Toplantıda konuşma yapan Turkcell Kurumsal İlişkiler ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler de Turkcell’in 2008 panoramasını çizdi ve 2009 hedeflerini anlattı. “Turkcell’in kalbi Türkiye için atıyor” diyen Öztürkler, 2009’da da hız kesmeden yatırım yapmaya ve istihdam sağlamaya devam edeceklerini belirtti.