Genel 07 OCAK 2010 / 07:02

Turkcell'den SIM kartlı iki yeni dizüstü

Turkcell SIM kartlı HP dizüstüler Turkcell 3G altyapısıyla her yerden bağlantı sunuyor.

Turkcell SIM kartlı HP dizüstüler Turkcell 3G altyapısıyla her yerden bağlantı sunuyor.


İçindeki Turkcell sim kartı ile Turkcell kapsama alanı içerisindeki her yerden internet bağlantısı sağlayan HP marka 3G'li notebooklar, Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell'den müşterilerine çok özel tekliflerle sunuluyor.

HP Pavilion dm1 notebook; aylık 1 GB internet kullanım hakkıyla birlikte 24 ay X 85 TL'ye, 4 GB internetiyle birlikte ise 24 ay X 95 TL'ye, bulunduğu her yerden hayata bağlanmak isteyen Turkcellliler'e, küçük ve şık bir pakette eğlence fırsatı sunuyor. Enerji tasarruflu, cıvasız, arkadan aydınlatmalı LED ekran özelliğine sahip olan HP Pavillon dm1 dizüstü bilgisayar, kullanım süresince ve sonrasında gezegene zarar vermeyen bir özelliğe de sahip. 11,6 inç'lik HP Pavilion dm1 dizüstü bilgisayarı, boyut, ağırlık ve performans arasında en ideal denge için 1,5 kg'dan daha hafif ve sadece 19,8 mm kalınlığında, Ayrıca 10 saate kadar çalışmaya ve oyun oynamaya yetecek pil ömrü sağlıyor.

HP Pavilion dm3 notebook ise aylık 1 GB internetle 24 ay X 109 TL'ye, aylık 4 GB internetle 24 ay X 119 TL'ye satışa sunuluyor. Sevdiklerinizi yanınızdan ayırmayan; VGA web kamerası ve WLAN kablosuz bağlantısıyla şehrin veya dünyanın öbür ucunda bile iletişimi sağlayan HP Pavilion dm3 notebookla hem çalışmak hem eğlenmek mümkün. HP Pavilion dm3 dizüstü bilgisayar, bilgisayarın yerleşik web kamerası yoluyla kullanıcılarının iletişimini canlı tutmaları, fotoğraf ve videoları hızlı ve kolay şekilde düzenlemeleri ve gelişmiş müzik modülüyle en sevdikleri müziklerin tadını çıkarmaları için HP MediaSmart 3.0 yazılımıyla birlikte geliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun