Genel 29 TEMMUZ 2014 / 10:04

Turkcell bayramda yaşlıları unutmadı

Turkcell ve Türkiye Emekliler Derneği Üsküdar Şubesi yetkilileri Prof. Dr. Fahrettin Kerim ve Nilüfer Gökay Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bayram ziyaretinde bulundu.Turkcell Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Ergenekon’un da katıldığı etkinlikte huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayan ziyaretçiler, kuruma tablet bilgisayarlar hediye etti. Tabletlerin nasıl kullanılacağına ilişkin eğitim veren Turkcell teknoloji uzmanları, tabletten günlük gazete okuma, bulmaca çözme, oyun oynama, Turkcell Dergilik ile dergi okuma ve sevdikleriyle iletişim kurmanın kolay yolları hakkında bilgi verdi.

Farklı müşteri profillerine özgü beklenti, talep ve ihtiyaçları doğru tespit ederek, bunlarla birebir örtüşen çözümler üretmeyi hedefleyen Turkcell, Emekliler Kulübü ile belirli bir yaşın üzerindeki müşterilerine özel fayda ve avantajlar sunuyor. Bu kapsamda Ramazan Bayramı vesilesiyle gerçekleşen ziyaretten büyük memnuniyet duyan huzurevi sakinleri, ziyaretçileriyle birlikte selfie çektirerek güzel vakit geçirdiler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun