Genel 25 HAZİRAN 2010 / 11:14

Turkcell’le MP3 devri değişecek

Bundan sonra Turkcell abonelerinin cep telefonlarına MP3 indirmesi ya da şarkıları istenilen cihaza taşıması serbest.


Turkcell, cep telefonlarına MP3 indirme hizmeti vermeye başlayarak Türkiye'de yasal dijital müzik alanında yeni bir dönem başlatıyor. Bundan sonra Turkcell'liler ömür boyu sahip olacağı MP3 formatındaki şarkıları ister bilgisayarlarına, isterlerse MP3 çalarlarına taşıyıp sınırsızca dinleyebilecek ve diledikleri kadar CD'ye yazabilecek.


Ayda 3 TL'ye 25 şarkı dinle


Turkcell'in Cepte Müzik Paketi'ne abone olanlar ayda sadece 3 TL'ye MP3 formatında 25 şarkı indirebiliyor. Dileyen Turkcell'liler herhangi bir data ücreti ödemeden turkcell-im Müzik wap sayfasından MÜYAP katalogundaki binlerce yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonlarına tek tek MP3 formatında da indirebiliyor. Cepte Müzik Paketi'ne abone olmak için ABONE MUZİK yazıp 7777'ye ücretsiz göndermek ve gelen mesajı onaylamak yeterli.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun