Genel 02 TEMMUZ 2010 / 14:38

Türk Telekom'dan bin 200 kişiye istihdam

Türk Telekom şirketlerinden AssisTT'in Erzincan'da kurduğu yeni çağrı merkezi istihdama önemli bir destek sağlayacak.

Türk Telekom şirketlerinden AssisTT'in Erzincan'da kurduğu yeni çağrı merkezi istihdama önemli bir destek sağlayacak.


Türk Telekom'un müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi şirketi AssisTT'in yeni çağrı merkezi kompleksi ve Türk Telekom Bilişim Merkezi Erzincan'da hizmete girdi. AssisTT'in Erzincan'daki yeni çağrı merkezinin bin 200 çalışan kapasitesi ile bölgenin istihdamına önemli bir katkı sağlaması bekleniyor. Merkezde bugün 591 asistan, 18 kişilik eğitim ve yönetim kadrosu olmak üzere 609 kişi görev yapıyor. Yeni alımlarla birlikte bu rakamın Temmuz ayında 800'e ulaşması hedefleniyor.

Türk Telekom Bilişim Merkezi içinde yer alan AssisTT çağrı merkezi kapladığı 6 bin 920 metrekarelik alanla sahip. İçinde açık ofis alanlarının, eğitim, toplantı ve konferans salonlarının da yer aldığı tesis, Gelen Çağrı, Dışarı Giden Çağrı, SMS, elektronik posta, faks, Videofon ve IVR olmak üzere yedi kanaldan hizmet verecek. AssisTT Erzincan'da Türk Telekom, TTNET, Ulaştırma Bakanlığı, THY, KOSGEB, 11818 ve Avea'ya hizmet sunacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun