Genel 22 KASIM 2010 / 10:22

Türk Telekom’da nostalji rüzgarı esiyor

24 ay süreyle ayda 3 TL karşılığında sunulan telefon sizi geçmişe götürecek.

24 ay süreyle ayda 3 TL karşılığında sunulan telefon sizi geçmişe götürecek.


Türk Telekom, RahaTT kampanyası kapsamında Alcatel’in klasik görünümlü dijital teknolojiye sahip Retro model telefonunu sunuyor.

Üç farklı renkte sunulan Alcatel Retro’lara ayda 3TL’ye, 24 ay taksitle, toplam 72 TL’ye sahip olmak mümkün. 30 Haziran 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom müşterisi olmak ve 24 ay taahhüt vermek yeterli. Kampanyadan yararlanacak Türk Telekom müşterileri yurt çapındaki Türk Telekom ofis ve bayilerinden başvuru yapılabilecek.

Alcatel Retro kampanyasından son iki fatura döneminde Türk Telekom müşterisi olan ve Türk Telekom’un halen devam eden DECT telefon kampanyasına dahil olmayan müşteriler de yararlanabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun