Genel 01 MART 2011 / 15:15

Türk Hava Yolları Hannover'e sefer sayısını artırmayı hedefliyor

Türk Hava Yolları Hannover'e sefer sayısını artıracak

Kış aylarında fuarlar şehri Hannover'e günde bir sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, tüm sezonlarda günde iki sefer yapmayı planlıyor.





Bu sebeple CeBIT'te Türkiye'nin ortak ülke olmasını değerlendirdiklerini belirten Türk Hava Yolları Hannover Genel Müdürü Orhan Kabaoğlu, Hannover ve bölgedeki şirketlere ulaşmak için önemli bir fırsat elde ettiklerini ifade etti.



Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın da ziyaret ettiği ve İTO Başkanı Murat Yalçıntaş'ın ziyaret ettikleri Türk Hava Yolları standında ayrıca oluşturdukları yeni sınıfı "Comfort Class" ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.



Business ile ekonomi sınıfının arasında yer alan Comfort Class için Kabaoğlu şunları söyledi: "Yolcularımıza business class ayrıcalığını daha uygun fiyatlarla sunmak için geliştirdiğimiz bu yeni sınıfla özellikle uzun süren yolculukları keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz. Daha geniş koltuk aralıkları, her zaman sunduğumuz güler yüzlü hizmetimizi bu yolcularımıza sunuyoruz" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun