Genel 08 ARALIK 2010 / 15:32

Türk haklayıcı Lady Gaga'dan özür diledi

Bild'e konuşan Deniz A. kendisinin ve arkadaşının yanlış bir şey yapmadığını söyledi.

Bild'e konuşan Deniz A. kendisinin ve arkadaşının yanlış bir şey yapmadığını söyledi.


Geçtiğimiz hafta, pop şarkıcılarının bilgisayarlarına girilerek henüz piyasaya çıkmamış şarkılarının çalındığı iddia edilmişti. Çalanlardan birinin Deniz A. isimli bir Türk olduğu ortaya çıktı.

Almanya'da yaşanan Deniz A. Bild'e verdiği röportajda Lady Gaga, Kelly Clarkson ve diğer şarkıcılardan özür diledi. Ancak kendisi ve arkadaşının kötü niyeti olmadığını belirten Deniz, "Yaptığım her şey için özür dilerim. Olayın buraya varacağını düşünmemiştim. Biz sadece müzikle ilgileniyoruz" dedi.

İki kafadar, sanatçıların bilgisayarlarına girerek şarkıları çalmakla ve bu şarkılar üzerinden 10 bin avroluk haksız kazanç elde etmekle suçlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun