Genel 18 ŞUBAT 2010 / 15:33

Turcom Cisco’nun Gold Partner’ı oldu

Turcom Teknoloji, bölgede Gold Partner unvanı almaya hak kazanan tek Türk şirketi oldu.

Turcom Teknoloji, bölgede Gold Partner unvanı almaya hak kazanan tek Türk şirketi oldu.


Turcom Teknoloji, Cisco’nun Türkiye ve Güney Avrupa’da Gold Partner unvanı almaya hak kazanan tek Türk şirketi oldu. Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali, “Turcom, 1997 itibarı ile Cisco ile çalışmaya başlayarak istikrarlı bir şekilde sertifikalarımızı almış, ürünlerimizi satmış, ürünlerimizi kullanarak dünya çapında kaliteli çözümlere imza atabilmiş ender şirketlerden birisidir. 2008 yılında ‘Silver’ seviyesine erişen Turcom, bir ay önce çok sıkı bir denetimden geçerek ‘Gold’ seviyesine gelebilmiş uluslararası alanda nadir şirketlerden biri konumunda yer almaktadır.  Turcom çözümleri yaratıyor, biz de teknolojiyi sağlıyoruz. Her zaman onların arkasındayız” dedi.

Turcom Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun ise “Turcom, uçtan uça çözüm üreten bir şirket. Türkiye genelinde yaygın bir yapılanması var. 3 milyon dolara yakın ürünü stoklarında taşıyarak, bölgesel dağıtımla her yere 2 saatte erişiyor, 4 saatte çözüm üretmeye çalışıyor. Turcom, kaynakları eşit dağıtarak, her yere sağlıklı hizmet verme yolunda yürüyor ve ciddi oranda teknolojiye yatırım yapıyor.  Eğitim, Ar-Ge ve sertifika yatırımı bunlardan başlıcaları. Müşterilerimizin yurtdışına açılması, bizim için de önem taşımakta. Başta Kazakistan, Libya olmak üzere varlığımızı genişletmeye çalışıyoruz. Tüm bunları yaparken, Cisco gibi uçtan uça çözüm yelpazesine sahip bir dünya devinin ürünlerini kendi bilgi birikimimizle birleştirip müşterilerimize sunuyor ve işletmelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun