Genel 13 NİSAN 2010 / 14:49

TuneBase Direct ile eller serbest

TuneBase Direct, otomobilinizde müzik dinlemenizi ve iPhone'la konuşmanızı sağlıyor.

TuneBase Direct, otomobilinizde müzik dinlemenizi ve iPhone'la konuşmanızı sağlıyor.


Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar, Türkiye distribütörü olduğu Belkin International'ın TuneBase Direct isimli ürününü Türk tüketicisiyle buluşturuyor. TuneBase Direct, iPod ya da iPhone cihazları araç stereo sistemlerine bağlayarak müzik dinleme, şarj etme ve elleri kullanmadan telefon görüşmesi yapma imkanı veriyor. Otomobilin doğrudan yardımcı girişine bağlanabilen TuneBase Direct ile ses netliği korunuyor.

TuneBase Direct kullanıcıları, tek bir tuşla aramalarına ulaşabiliyorlar. Kullanıcı müzik dinlerken iPhone'a bir arama gelirse müzik kendiliğinden kapanıyor. Konuşmalar, iPhone'un hoparlöründen ya da aracın stereo sisteminden dinlenebiliyor.

TuneBase Direct, yenilikçi tutucu sayesinde istenilen yöne döndürülebiliyor. Araçta GPS kullanılıyor ya da video izleniyorsa, sürüş pozisyonuna göre cihazın yönü değiştirilebiliyor.

TuneBase Direct'i aracın 12 voltluk çakmak girişi üzerinden şarj etmek mümkün. Bu sayede, uzun yolculuklarda kesintisiz konuşmalar yapılabiliyor ve müzik dinlenebiliyor. Ürünün üzerindeki USB girişiyle aynı anda ikinci bir cihaz da şarj edilebiliyor.

Ürünün kutusundan, 3,5 milimetrelik bir kablo ve dönebilen bir başlık da çıkıyor. Hemen hemen tüm iPod ve iPhone cihazlarla uyumlu olan ürünün fiyatı KDV dahil 119 TL olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun