Genel 02 EKİM 2009 / 08:44

Tüm ATM'ler sizin artık!

Banka kartı kullanıcıları tüm bankaların ATM'lerinden vadesiz hesaplarına ulaşıp para çekebiliyor.

Banka kartı kullanıcıları tüm bankaların ATM'lerinden vadesiz hesaplarına ulaşıp para çekebiliyor.


Bankalar Arası Kart Merkezi (BKM) koordinasyonunda çalışmaları yapılan ve Türkiye'de ATM hizmeti veren 26 bankanın da katıldığı Ortak ATM Paylaşımına geçiş gerçekleşti. Tüm ATM'ler birleşirken, Altın Nokta ve Ortak Nokta'lar da tarihe karıştı. Türkiye ekonomisinde yeni bir dönem başladı. Artık, banka kartı sahipleri tüm bankaların ATM'lerinden para çekebiliyor ve bakiye sorgulama yapabiliyor.

BKM tarafından hazırlanan sistem ile kart kullanıcıları Türkiye'deki ATM'lerin yerini, www.bkm.com.tr veya www.kartbilinci.com sitesi üzerindeki ATM haritasından takip edebiliyor, bulundukları yere en yakın ATM'yi kolayca belirleyebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun