Genel 02 EYLÜL 2010 / 13:05

TÜBİYAD İktisadi İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne yeni isim

ING Bank’tan ayrılan Bülent Kutlu TÜBİYAD İktisadi İşletmesi Genel Müdürlüğü’na getirildi.

ING Bank’tan ayrılan Bülent Kutlu TÜBİYAD İktisadi İşletmesi Genel Müdürlüğü’na getirildi.


Bilişim Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği (TÜBİYAD) İktisadi İşletmesinin başına finans sektöründe teknoloji bölümlerinde yöneticilik yapmış tecrübeli bir isim atandı. Bülent Kutlu, en son ING Bank’taki teknoloji grup başkanlığı görevinden ayrılarak 1 Eylül 2010 tarihi itibarıyla TÜBİYAD İktisadi İşletmesinin genel müdürlük koltuğuna oturdu.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olan Bülent Kutlu sonra İngiltere’de stajyer mühendis olarak çalıştı. Çalışma hayatına Nortel Networks (Netaş) şirketinde başladı. Finansbank Grubu, Oyakbank, ING Bank’ta yönetici olarak çalıştı. Finans sektöründe bilgi teknolojileri organizasyonları ve gelişmiş bilgi işlem merkezleri kurma ve yönetim alanlarında tecrübe sahibi olan Kutlu, ING Bank’taki Teknoloji Hizmetleri grup başkanlığı görevinden 31 Ağustos 2010 tarihinde ayrılarak, 1 Eylül 2010 tarihi itibarıyla TÜBİYAD iktisadi işletmesinin genel müdürü oldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun