Genel 06 EKİM 2010 / 09:21

TÜBİTAK sertifikalı Labris fuarda teknolojilerini sergiliyor

Sergilenen ürünler tehdit algılama ve önleme yetenekleriyle öne çıkıyor.

Sergilenen ürünler tehdit algılama ve önleme yetenekleriyle öne çıkıyor.


Tehdit algılama ve önleme ihtiyaçlarına bütünleşik bir çözüm sunan, kötü çevre koşullarına dayanıklı olup enerji tasarrufu sağlayan, birden fazla cihazın loglarını, merkezi tek bir noktada tutan topolojilerde cihazların kendi içinde de ayrıca log tutması maliyeti gereksiz olarak yükseltebiliyor. Bu nedenle, LBRUTM ailesi LBRUTM20-22, 30-32 ve 40-42 ürünleri olarak ikişerli alt model alternatifiyle edinilebilir hale getirildi.

LBRUTM ailesinin ilk cihazı LBRUTM20'den sonra, şimdi de daha üst performans değerlerini hedefleyen LBRUTM30, LBRUTM40 ve LBRUTM120 ürünlerinin tanıtımı CeBIT Bilişim Eurasia'da yapılıyor. Ankara merkezli Türkiye'nin uluslararası kriterlerle sertifikalandırılmış ağ güvenliği teknolojisi Labris, her zamankinden fazla yenilikle 2. salon B37 nolu standına bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun