Genel 27 MAYIS 2010 / 08:19

TTNET'ten yazlıkçılara yeni tarife geldi

TTNET'in yeni hizmeti "Süreli İnternet" ile internete 2 ay, 3 ay veya 6 aylık ADSL paketleri ile sahip olunabiliyor.

TTNET'in yeni hizmeti "Süreli İnternet" ile internete 2 ay, 3 ay veya 6 aylık ADSL paketleri ile sahip olunabiliyor.


TTNET, hayata geçirdiği "Süreli İnternet" hizmeti ile Net4 ve NetLimitsiz paketlerini 2 ay, 3 ay ve 6 ay süreyle kullanıma sunuyor. Böylece kısa süre için internet aboneliğine ihtiyaç duyanlar, uzun vadede taahhütnameye gerek duymadan ve kısa süreli adres değişiklikleri için internet hatlarını taşımak zorunda kalmadan; ihtiyaç duydukları süre kadar internet erişimine sahip olabiliyor.

TTNET müşterileri, "Süreli İnternet" paketlerinden, TTNET'in sunduğu standart internet paketlerine geçebiliyor ve kampanyalarından faydalanabiliyor. Diğer taraftan, hizmet kapsamındaki ADSL paketleri süre sonunda otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca "Süreli İnternet" hizmeti kapsamında ADSL paketlerinin tüm bedeli, ilk faturaya yansıtılacak. Kotalı paketler için kota aşımı ve ek katma değerli servis alımları faturaya ayrıca yansıtılacak.

Özellikle yaklaşan yaz aylarında, okudukları şehirden ayrılan öğrenciler, yazlıklarına taşınan aileler gibi kısa süreli internet ihtiyacı olan tüm kullanıcılar bu hizmetten faydalanabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun