Genel 02 ARALIK 2010 / 07:28

TTNET'ten öğretmenlere bedava internet

TTNET, Yaratıcı Çocuklar Derneği'nin kutlamasında öğretmenlere 3G internet hediye etti.

TTNET, Yaratıcı Çocuklar Derneği'nin kutlamasında öğretmenlere 3G internet hediye etti.


Kültür mirasımızı genç kuşaklara aktararak çocuklarımızdaki yaratıcılığı geliştirmek amacıyla 1995 yılında kurulan her her yıl Öğretmenler Günü'nü farklı bir mekanda kutlayan Yaratıcı Çocuklar Derneği, bu yıl İstanbul'daki 40 okuldan 120 öğretmenin katılımıyla Boğaz'da bir tekne gezisi düzenledi. Yaratıcı Çocuklar Derneği Yürütme Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Yönetim Kurulu Başkanı Didem Çapa, Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker'in de katıldığı gecede, TTNET de öğretmenlere TTNET 3G mobil modem paketi hediye ederek eğitime verdiği önemi vurguladı.

Dernek etkinlikte hız kesmiyor

Yaratıcı Çocuklar Derneği 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında, Türk ve Norveçli Seramik Sanatçıları ile seramik atölye çalışması, Karikatürcüler Derneği işbirliğinde uluslararası ve Türk karikatür sanatçıları ile karikatür atölye çalışmalarını yaptı.

Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatçı Birlikleri 4.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması, Karikatürcüler Derneği işbirliğinde karikatür yarışması ve sergisi, öykü yarışması, 23 Nisan'a merhaba etkinliği kapsamında sergiler, atölye çalışmaları, tiyatro ve müzik gösterileri ve konsolosluklarda müzik dinletileri düzenleyecek.

Detaylı bilgiyi http://www.yaraticicocuklardernegi.org adresinde bulabilirsiniz.