Genel 02 ŞUBAT 2009 / 10:30

TTNET Müzik içeriğini zenginleştirdi

TTNET Müzik çevrimiçi müzik platformu 100 binden fazla yerli, 150 binden fazla yabancı eserin eklenmesiyle içeriğini zenginleştirdi.

TTNET Müzik çevrimiçi müzik platformu 100 binden fazla yerli, 150 binden fazla yabancı eserin eklenmesiyle içeriğini zenginleştirdi.


 


TTNET ADSL aboneleri, hiçbir kayıt işlemi ve şifreye gerek duymadan dijital ortamdaki şarkıları www.ttnetmuzik.com.tr adresinden sınırsız ve ücretsiz olarak dinleyebiliyorlar. Abonelerine, 250 binden fazla şarkı sunan platformdan bilgisayara şarkı indirilebiliyor.


1 Mbps/4 GB tarife paketinde bulunan aboneler kendilerine sunulan Standart Üyelik dahilinde her ay seçtikleri 10 adet yerli ve 10 adet yabancı repertuara ait eseri bilgisayarlarına indirebiliyor. Diğer paketlerdeki aboneler ise ücretsiz Gold Üyelik kapsamında 300 adet yerli ve 150 adet yabancı repertuara ait eseri indirebiliyor, ayrıca indirmiş oldukları eserler arasından her ay 100 adet yerli ve 50 adet yabancı repertuara ait eseri ses CD’sine yazabiliyor, CD çalan tüm cihazlarda dinleyebiliyor. Gold paket üyelerinin bu eserleri DRM (Digital Rights Management)  teknolojisi destekleyen taşınabilir müzik çalar cihazlara aktarması da mümkün. Standart abonelikten ücretsiz yararlanan 1 Mbps/4 GB tarife paketine sahip TTNET aboneleri ayda sadece 3 TL karşılığında Gold Üye olabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun