Genel 16 KASIM 2012 / 14:15

TTNET kitapları dijital platforma taşıdı

TTNET, yeni teknoloji platformu TTNET Kitap'la birlikte isteyen herkesin zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın tablet bilgisayarları ve akıllı telefonları üzerinden kitap okuyabilmesine olanak sağlıyor. TTNET Kitap sayesinde okuyucular kitaplara çok daha hızlı ve kolay ulaşacak, yüzlerce kitabı yanında taşıma ve istediği her yeri kütüphaneye dönüştürme imkanına sahip olacak. Kitapseverler,100’den fazla yayınevinin en çok okunan kitaplarını dünyanın her yerinden, zaman veya mekân kısıtlaması olmaksızın seçtikleri kitapları ekonomik fiyatlarla satın alıp iPad, iPhone, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinden okuyabilecek.

Okurlar, aldıkları kitaplardaki istedikleri cümlelerin altını çizip, diledikleri sayfaya notlar alabilecekleri gibi kitaplardan beğendikleri bölümleri sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Cep telefonu ya da tabletinde kendi gezici kütüphanesini kuran okurlar, istedikleri yerden istedikleri zamanda kitaplarına ulaşabilecek.  Eserlere platforma üye olan herkes kredi kartı ödemesiyle ulaşabilecek. TTNET müşterileri ise satın aldıkları kitapları ADSL faturaları üzerinden pratik ve güvenli olarak ödeme yapabilecek.

İlker Koçak: "TTNET, kitapseverlere yeni bir okuma deneyimi sunuyor"

Konuyla ilgili konuşan TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, TTNET’li olma şartı aranmaksızın tüm okurlara yeni bir okuma deneyimi sunduklarını söyledi. Koçak, platformun kitapları e-içerik olarak online satışla kitapseverlere sunduğunu ifade ederken, yayınevleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda platforma sürekli olarak yeni kitaplar eklemek istediklerini dile getirdi.

Düzenlenen toplantıda söz alan TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, oluşturdukları BT altyapısı sayesinde hayatında bir çok alanına yönelik platformlar oluşturabildiklerini söyledi. Şen, bu doğrultuda oluşturdukları TTNET Kitap'la birlikte kitapsever müşterilerin hayatını kolaylaştırmak istediklerinin altını çizdi.

TTNET Kitap'a bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : e-içerik ttnet ttnet kitap
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun