Genel 13 EYLÜL 2010 / 09:15

TTNET ile Motorola işbirliğine gitti

Yapılan anlaşmayla Motorola set üstü kutular TTNET abonelerine sunulacak.

Yapılan anlaşmayla Motorola set üstü kutular TTNET abonelerine sunulacak.


Motorola'nın VIP1002E/F serisi set üstü kutuları ve uygulama platformu KreaTV, TTNET ile kullanıcılara sunuluyor. TTNET böylece IPTV servisini destekleyen ilk set üstü kutusunu da tanıtmış oldu.

Motorola'nin VIP1002 serisi set üstü kutusu sayesinde canlı yayını dondurabilme gibi gelecek nesil video servislerinden yararlanmak mümkün olacak. KreaTV platformu da kullanıcılara genişbant IPTV servisi sayesinde yüksek kalitede görüntüleme deneyimi yaşamalarını hedefliyor.

TTNET Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timur Ceylan yapılan anlaşmayı, "Müşterilerimize bugüne kadar sunduğumuz en yüksek seviyedeki internet ve iletişim hizmetlerine, aynı seviyede servis kalitesi ve performans değerlerine sahip IPTV hizmetimizle devam edeceğiz" diyerek yorumladı. Ayrıca Ceylan, Motorola'yla gerçekleştirilen çözüm ortaklığı sonucunda, her zaman olduğu gibi yüksek kaliteyi uygun bir bütçeyle tüketicilere sunacaklarını da sözlerine ekledi.

Motorola Mobilite Ev Çözümleri Türkiye ve Ortadoğu Satış Direktörü Alper Türken, "Motorola VIP1002E/F set üstü cihazları, TTNET'in sunacağı IPTV deneyimini daha da geliştirirken, pazarın taleplerine bağlı olarak yeni hizmetler sunmayı da mümkün kılacak. Tam donanımlı set üstü ile sağlanabilen DVR özelliklerini çok daha uygun maliyetler karşılığında sağlayabilmek, pazarda optimal bütçelerle farklılık yaratmak isteyen operatörler için çok cazip" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun