Genel 18 AĞUSTOS 2010 / 11:17

TTNET, bilgisayarsız kimse kalmasın istiyor

TTNET’in yeni kampanyasıyla ayda 19,99TL’den başlayan fiyatlarla bilgisayar sahibi olmak mümkün.

TTNET’in yeni kampanyasıyla ayda 19,99TL’den başlayan fiyatlarla bilgisayar sahibi olmak mümkün.


TTNET, başlattığı ikinci bilgisayar kampanyası ile Dell, Exper ve Samsung marka beş farklı bilgisayar modelini ayda 19,99TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuyor.

Kampanya kapsamında sunulan Samsung N150 Netbook, Exper Active Desktop, Dell Inspiron Notebook 1545, Exper Diamond Desktop, Dell Inspiron Notebook 15R modelleri, 24 veya 36 ay taksitli seçenekleri ile TTNET ADSL faturalarına yansıtılıyor. Bilgisayarı ve internet erişimi olmayan tüketiciler, böylece kampanya dâhilindeki bilgisayar modelleri arasından kendilerine en uygun alternatifi belirleyerek satın alabiliyor.

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk; “Düzenlediğimiz ilk bilgisayar kampanyası tüketicilerden büyük ilgi gördü. Bu kampanyamızla ise çok daha geniş kitlelere ulaşacağımızı düşünüyoruz” diyor ve ekliyor: “Bugün GFK raporlarına göre TTNET, Türkiye’de bilgisayar satışında tüm satış kanalları içerisinde yüzde 9,4; GSM ve sabit operatörleri kapsayan telekomünikasyon sektörü içerisinde yüzde 82 pazar payına sahip... Bu rakamlar gerçekleştirdiğimiz kampanyaların ulaştığı başarının en önemli göstergesi. Bilgisayar pazarında söz sahibiyiz ve düzenleyeceğimiz yeni, avantajlı kampanyalarla bu alanı daha da çok sahipleneceğiz.”

TTNET’in bu kampanyası kapsamında, bilgisayar çeşitlerinin her biri TTNET ADSL, VDSL ve İşyerim internet paketleri ile satın alınabiliyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun