Genel 12 OCAK 2010 / 12:01

Triodor International'a Netuba'dan ödül

Netuba'nın verdiği Ticaret Ödülü'nü, bilgi teknolojileri ve yazılım şirketi olan Triodor International kazandı.

Netuba'nın verdiği Ticaret Ödülü'nü, bilgi teknolojileri ve yazılım şirketi olan Triodor International kazandı.


Hollanda Türkiye İş Konseyi'nin (Netuba) iki ülke arasındaki ticaretin artmasına önemli katkılarda bulunan kişi ya da şirketlere iki yılda bir verdiği Ticaret Ödülü'nü, güçlü rakipleri Stork ve Euroke'yi geride bırakarak, bilgi teknolojileri ve yazılım şirketi Triodor International kazandı.

15 Aralık 2009 Salı günü Rotterdam Belediye Sarayı'nda düzenlenen törende Triodor International'in CEO'su Atilla Aytekin, ödülünü Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'ın elinden aldı.

Triodor International CEO'su Atilla Aytekin yaptığı açıklamada "Triodor International'in çok özel bir pozisyonu var. Hollanda ve Türkiye arasında, gerçek köprüyü kurabildiğinin göstergesi olan bu ödül bizim için tabi ki çok gurur verici. Bu köprü fonksiyonunun sadece Türkiye ve Hollanda ile sınırlı olmadığını savunuyorum. Hollanda ve Türkiye arasındaki ilişkilerin güçlenmesi açısından yaptıkları milyonlarca dolarlık yatırımlarla Euroke ve Stork çok güçlü adaylardı. Triodor International ise BT alanında çalışan tek kuruluştu. İnancımız, motivasyonumuz ve tutkumuz sayesinde bu ödülü aldık" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun