Genel 04 EKİM 2013 / 11:18

Treo'nun vizyonu önlem aldırmak

StoreOnce ile veriler

İş dünyasının dijital veri tabanlı işlemesi çerçevesinde, teknolojik veri yönetimi ve sistem güvenliğinin kritik önemi günden güne  artıyor. Sistemi tekrar hızlıca ayağa kaldırma konusu günümüzde önemini arttırmış durumdadır. Veri yedekleme ve felaket kurtarma senaryolarında yapılan yatırımların felaket anlarında kullanıcıları ve itibarlarını kurtardığı ortada bir gerçek.

Treo yatırımlarını artırdı

Treo Bilgi Teknolojileri Türkiye’de destek  ve kurtarma  bilincinin arttığını, iş sürekliliği ve verimliliği konusunun önem kazandığını ve artık şirketlerin bu konuda yatırım yapmaktan kaçınmadığını gördüklerini ifade ediyor.

Treo,  HP laboratuvarlarında günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş deduplikasyon teknolojisini kullanıyor. Uçtan uca çözüm ile yola çıkan StoreOnce teknolojisi yazılım entegrasyonu, ölçeklenebilen modeller ve sanal uygulama çözümleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Vizyon önlem aldırmak

Treo  Bilgi Teknolojileri StoreOnce tekilleştirme  ile şirketlere bu konuda çözüm sunarak hizmet verdiği şirketin bu konuda önceden önlem alması yönünde vizyon vermeyi hedeflemiştir. StoreOnce ürün ailesinde tamamen HP’ye ait olan Dedupliplikasyon 2,0 kullanılmaktadır. Bu sayede sistem tarafından verinin türüne ve içeriğine göre otomatik olarak değişen bölümlemeler kullanarak diğer sistemlere göre daha yüksek miktarda veri yedekliyor. Deduplikasyon 2,0 ile yedekleme hızına yakın veri geri yüklemesi yapabilmektedir. Storeonce ürün ailesi kendi içerisinde kopyalama  ile verilerin otomatik olarak tek merkezde yedekliyor. Yeni nesil HP Data Protector 8,0 ile özellikle uzak ofislerdeki sistemlerin düşük bant genişliği kullanılarak yedeklenmesi sağlıyor.

 
ETİKETLER : Treo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun