Genel 02 EYLÜL 2013 / 10:32

Treo, Adobe Bulutu getirdi

Treo Bilgi Teknolojileri Adobe Certified Partner yetkinliği aldı. Artık bulut teknolojisini Adobe Creative Cloud çözümleriyle sağlayacak.En modern BT yapısına ulaşabilmek için çalışan şirketler, piyasadaki teknoloji destek sistemleri içinden ,ağırlıklı olarak kurumlara özel ve hibrid bulut oluşturmak yönüne ağırlık veriyorlar. Treo bilişim şirketleri en modern teknolojiyi sağlamak için Adobe ile çalıştı.

Adobe’nin kullanıcıların, yazılımlara her yerden, her zaman ulaşabilmelerini ve ekonomik şekilde lisanslayabilmelerini sağladığı bulut hizmeti Creative Cloud ürün paketi artık Treo bilişimin sunduğu çözümler içinde yer alıyor. Adobe ürün ailesinde yer alan bütün yazılımlarını ve müşterilerin çevrim içi senkronizasyon ile farklı cihazlardan en güncel dosya üzerinde çalışabilmelerini sağlayan hizmetler içeriyor.
Treo Bilgi Teknolojileri Adobe Certified Partner yetkinliği aldı. Artık bulut teknolojisini Adobe Creative Cloud çözümleriyle sağlayacak.
Adobe’nin bulutu
Adobe Creative Cloud ile her türlü ortam ve aygıt için web siteleri, mobil siteler, iPad uygulamaları ve başka içerikler oluşturup yayınlanabiliyorsunuz. 100 GB depolama alanı olan Creative Cloud, oluşturduğunuz içerikleri dilediğiniz sayıda kullanıcıyla paylaşabilmek için gerekli tüm hizmetleri sağlıyor. Lisansları yenilemek, uyumlandırmak ve güncelleme yapmak gibi işlemler oldukça kolay.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun