Genel 15 ARALIK 2009 / 14:41

Trend Micro Worry-Free’yi Türkçeleştirdi

Trend Micro, Türkçe olarak geliştirilen yeni Worry-Free Business Security'yi tanıttı.

Trend Micro, Türkçe olarak geliştirilen yeni Worry-Free Business Security'yi tanıttı.


Trend Micro, Türkçe olarak geliştirilen yeni Worry-Free Business Security çözümünü, 15 Aralık’ta Sofa Hotel’de düzenlenen toplantısıyla tanıttı. Toplantıda konuşan Trend Micro EMEA Ürün Pazarlama Müdürü James Walker, değişin tehdit ortamı, Trend Micro’nun Türkiye odağı ve Worry-Free Business Security hakkında detaylı bilgi verdi. Trend Micro'nun Türkiye pazarı vizyonunu aktaran Walker, Türkiye’ye özel olarak atanan satış ekibi sürekli genişlediğini belirtti. Türkiye destek merkezi, müşterilere istedikleri an yardımcı oluyor. Türkiye’de 1,5 milyon küçük boy işletme bulunduğundan, Trend Micro küçük boy işletmelere yönelik çözümlere önemli yatırımlar yapıyor.

İlk kez Türkçe olarak geliştirilen Worry-Free Business Security 6.0, akıllı tarama ve URL filtreleme gibi yeni özellikleriyle bütünleşik koruma sağlıyor. Trend Micro, Worry-Free ile gelişmiş bir KOBİ internet güvenliği paketi sunuyor. Paket, istemci ve dosya sunucusu koruması içeren standart bir sürümünün yanında, istemci, dosya sunucusu ve posta sunucusu koruması içeren ileri seviye bir sürüm de içeriyor. Çözüm, akıllı tarama, URL filtreleme, web tehdidi koruması sağlıyor. En yeni Microsoft yamalarına sahip olmayan hassas bilgisayarları tespit ediyor, bilgisayarın konumuna göre koruma seviyelerini otomatik olarak değiştiriyor, tehditleri otomatik olarak ortadan kaldırıyor, sistem dosyalarını onarıyor ve geriye kalan tehdit dosyalarını yok ediyor. AİB kullanımına dayanarak tarama performansını kontrol ediyor ve USB tehdit koruması sağlıyor. Birden fazla müşteriyi ve ürünü yönetmek için tek konsol olarak işlev gören WFRM’yi destekliyor, barındırılmış posta filtreleme ve entegre Exchange koruması içeriyor. Worry-Free Business Security paketi, Worry-Free Remote Manager, Worry-Free Business Security Advanced, Worry-Free Business Security Standard, Worry-Free Business Security Hosted ve InterScan Messaging Hosted Security ürünlerinden oluşuyor. Worry-Free Remote Manager desteğinin 2010’da sunulması planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun