Genel 24 MAYIS 2010 / 12:29

Trend Micro Titanium Security satışta

DataStar, Trend Micro'nun netbook'lar için tasarladığı yeni güvenlik yazılımı Titanium Security'nin satışına başladı.

DataStar, Trend Micro'nun netbook'lar için tasarladığı yeni güvenlik yazılımı Titanium Security'nin satışına başladı.


Trend Micro bireysel güvenlik çözümlerinin Türkiye distribütörü olan DataStar, Trend Micro'nun yeni ürünü olan ve netbooklar için tasarlanan Trend Micro Titatium Security yazılımının satışına başladı. Netbook'ları virüslerden ve casus yazılımlardan koruyan Titanium Security tüm DataStar satış kanalında 2GB'lık PQI USB bellekler içinde satılıyor. Böylece kurulumu ve kullanımı kolay ve hızlı olan ürün, rahatlıkla kullanıcıların yanında da taşınabilir hale geliyor.

Normal satış fiyatı 29,9 dolar olan Trend Micro Titanium Security yazılımında iki ay boyunca kampanya uygulanıyor. Ürün, kampanya süresince DataStar satış kanalında 2GB USB bellek dahil olarak KDV hariç 19,9 USD fiyatla satışa sunuluyor.

300 MHz Windows XP Professional, 800 MHz Windows Vista Family ve 1 GHz Windows 7 işletim sistemlerini destekleyen Trend Micro Titanium Security yazılımı gerçek zamanlı koruma sağlıyor ve tehditleri otomatik olarak siliyor. Yazılım en yeni teknolojilerle güvenlik çözümünüzün güncel kalmasını sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun