Genel 24 KASIM 2010 / 16:23

Toshiba'dan çevre dostu ofis cihazları

Toshiba ofisler için çok fonksiyonlu 4 yeni model cihaz tanıttı.

Toshiba ofisler için çok fonksiyonlu 4 yeni model cihaz tanıttı.


Toshiba ofis çözümlerinin Türkiye dağıtıcısı Toshiba-Elektromak, piyasaya 4 yeni model Toshiba çok fonksiyonlu ofis cihazları sundu. e-Studio ailesine mensup bu dört yeni cihaz, çevre dostu ve kolay kullanım özellikleriyle öne çıkıyor.

Toshiba’nın çevreye duyarlılık fikrine dayanan “e-bridge teknolojileri” ile geliştirilen Toshiba 255, 305, 355 ve 455 model ofis cihazları, küçük, büyük ve orta ölçekte iş yapan şirketlerin taleplerine uygun olarak hazırlandı. Renkli tarama ve renk ayarlama özelliğine sahip olan ürünler, doküman yönetimi ve güvenlik konularında sunduğu yazılım çözümleriyle de hizmet veriyor.

Ürünlerin genişletilmiş, renkli, dokunmatik kontrol paneli kullanım kolaylığı sağlarken, ürünlerdeki ‘Benim Menüm’ özelliği ile kullanıcılar yetkilendirilebiliyor. Yetkilendirilmiş kullanıcılar, sık kullandıkları özellikleri Benim Menüm başlığı altında tanımlayabiliyorlar.

Toshiba e-Studio 455 modeli ise renk tarama özelliğiyle dökümanları renkli olarak tanımlayıp yönetebiliyor. Renkli arşivleme özelliği ile de bu model diğerlerinden ayrılıyor.

Detaylı bilgi için http://www.toshiba-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun