Genel 07 TEMMUZ 2015 / 10:28

Toplantıları değiştiren Panasonic Projektör

Panasonic, birlikte çalışma şartlarının yanı sıra toplantıları ve dersleri kolaylaştıracak, Intel Pro WiDi aracılığıyla kablosuz yansıtmayı destekleyen ilk taşınabilir projektör serisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

VW350 serisinin ağ bağlantılı modelleri video, web siteleri ve dokümanlar dahil hemen hemen her tür ortamın kablosuz yansıtmasını destekleyecek.

Intel Pro Widi, çoklu ekran özelliği ve aynı anda 10 bilgisayara kadar bağlantı sağlamasıyla iş yerinde birlikte çalışma şartlarını daha etkili hale getiriyor. Moderatör modu sayesinde kullanıcıya tam kontrol veriliyor istenmeyen hassas içeriğin paylaşımı önleniyor.

Projektör Ürünleri Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa şunları söylüyor: “Toplantıya hazırlanmak zaman gerektirir bu da verimliliği azaltır. Kabloları bağlamak gerekir, bazen doğru prizler olmaz, kimi zaman da görüntü boyutu ve çözünürlük sorunları yaşanır. Intel Pro Widi kablosuz bağlantıyı kullanmak, içeriğin yalnızca bir düğmeye basmak suretiyle birkaç saniye içinde ekranda görülmesini ve toplantıların daha çabuk başlamasını sağlıyor.”

Bu projektörlerin tüm modellerinde bir HDMI girişi, bir monitör çıkışı ve iki adet D-sub girişi ile birlikte bir de entegre 10W hoparlör bulunuyor. Ağ seçenekleri, bir USB taşınabilir bellek ile kolay medya görüntüsü için bir bellek görüntüleyicinin eklenmesine imkân tanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun