Genel 14 ARALIK 2009 / 15:44

Tombala çevrimiçi de oynanır

Etkileşimli pazarlama ajansı adinteractive, yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunu tombalayı sanal platforma taşıdı.

Etkileşimli pazarlama ajansı adinteractive, yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunu tombalayı sanal platforma taşıdı.


Bir adinteractive projesi olan www.boschworld.com'daki tombala oyunu, 14 Aralık - 8 Ocak tarihleri arasında, her gün saat 09:30, 13:30 ve 21:30 saatlerinde BoschWorld'de yapılacak tombala çekilişlerinde çinko ve tombala yapanları kazandırıyor. İstenilen yer, etap ve mahalleden sanal bir evin alınabildiği binlerce üyenin zevkle vakit geçirdiği sitede Tombala Lounge, çekiliş saatinden 15 dakika önce açılıyor ve 15 dakika içinde kapanıyor. Çekiliş başlamadan önce sistem tarafından otomatik olarak verilen tombala kartını da değiştirebildiğiniz oyunda, Tombala Lounge'un açık olduğu zaman Lounge'da bulunan BoschWorld sakinleriyle sohbet de edebiliyorsunuz.

10 saniyede bir yeni numara çekilişinin yapıldığı oyunda, yarışmacılar çıkan numaraları ekrandaki listeden kendi kartlarındaki ilgili numaranın üzerine sürüklüyor. Ekranda anlık olarak çekilen numaralar, önceden çekilmiş numaralar, en son çekilen numaralar ve çinko/tombala yapanlar görüntüleniyor. Ancak yarışmacıların dikkat etmesi gereken önemli bir nokta var: Yarışmacılar çinko veya tombala yaptıklarında ekranda yer alan ilgili butonları tıklamaları gerekiyor. Çinko/tombala yapmalarına rağmen ilgili butonları tıklamazlarsa ödül kazanma şansını kaybediyorlar. Oyunda 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkesi sürpriz ödüller bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun