Genel 10 OCAK 2014 / 14:52

TMHGF sayısal dönüşümde

TÜRKKEP ile Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu  e-Dönüşüm işbirliğine imza attı.

Türkiye’nin öncü Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hizmet Sağlayıcısı TÜRKKEP ile Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (TMHGF)  9 Ocak’ta, TMHGF tüm üyelerinin TÜRKKEP hizmetlerinden özel koşullarda avantajlı şekilde faydalanmasına imkan tanıyan bir “E-Dönüşüm İşbirliği” protokolü imzaladı.

Yazılımımıza dayanarak yüzde 80 pazar payını kazandık, şimdi TMHGF ile yaptığımız iş birliği sayesinde müşteri deneyimi sınavını geçerek kendimizi bir kez daha kanıtlamak istiyoruz” dedi.
Pazar hakimiyeti yüzde 80 düzeyinde olan Türkkep, bütün e-hizmetleri bütünleşik olarak sunması nedeniyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor. E-fatura, e-defteri besliyor; e-imzalı gönderiler de zaman kazandırıyor. Kullanıcıların gönderileri kontör gibi kullanılıyor. TMGHF arasında imzalanan anlaşmayla birlikte yazışmaların yasal geçerliliği devreye girecek. İstanbul ve Ankara’da dört merkezde yedeklenen verilerin resmi kanıt olarak geçerli sayılıyor. KEP abonelerinin karşılıklı e-imzalı gönderimleri mutabık kalınmayan durumlarda resmi kanıt niteliği barındırıyor.

“E-Dönüşüm İşbirliği” protokolüyle TMHGF üyesi 28 dernek, 7000 üye ve sektörden 3000 firma artık TÜRKKEP hizmetlerinden özel koşullarda, avantajlı biçimde yararlanabilecek. Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk; ” Anlaşmalar dünürlüğe benziyor. Amacımız sadece kar etmek değil, projeyi tabana yayarak; hizmet sektörü, ülkemiz ve dünya için gelişim sağlamak” diyor. TMGHF toplamda 7binden fazla üyesiyle birlikte geçtiği Türkkep’ten yerine kayıt ve e-imza, 7/24 destek ve yüzde 15 indirimle anlaştı.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun