Genel 26 AĞUSTOS 2010 / 08:46

Tivibu artık internet tarayıcısından da izlenebilecek

TTNET'in popüler servisi kendine özgü uygulama bağımlılığından kurtuluyor.

TTNET'in popüler servisi kendine özgü uygulama bağımlılığından kurtuluyor.


TTNET'in çevrimiçi televizyon yayınlarını takip etmeye yönelik popüler servisi Tivibu, artık web üzerinden herhangi bir program indirmeden internet tarayıcıları üzerinden kolaylıkla izlenebilecek. Tivibu'yu webclient servisi üzerinden izlemek isteyenlerin, www.tivibu.com.tr anasayfasındaki "Web'den İzle" bölümüne gitmeleri ve diğer tüm Tivibu üyeleri gibi üye adı ve şifrelerini girmeleri yeterli. Mac işletim sisteminde de kullanılabilen Tivibu webclient hizmetinden, bilgisayara herhangi bir program indirmeden Tivibu keyfine varmak isteyen tüm TTNET müşterileri faydalanabilecek.

Tivibu, bugün 83 ayrı kanalda yer alan tüm dizi, program, haber ve içerikleri yayın akışıyla aynı anda, yani; internet bağlantısı ile bilgisayarınız üzerinden canlı olarak izleme imkânı sunuyor. Tekrar-İzle, Durdur-İzle, Geri Al-İzle gibi özelliklerin yanı sıra, zengin ve farklı içerikleri Seç-İzle ve Kirala-İzle ile sunan Tivibu, her geçen gün artan bir ilgiyle karşılanıyor.

Tivibu internet yayınına ulaşmak için http://www.tivibu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun