Genel 01 ŞUBAT 2016 / 11:44

Tinder artık Facebook'tan bağımsızlaşıyor

Günümüzün popüler arkadaşlık uygulamalarından Tinder’ı kullanabilmek için artık Facebook’a gerek kalmıyor.

Daha önce Facebook ile bağlantılı olarak kullanılan Tinder’da profil resminizi değiştirmek istediğinizde, bu fotoğrafları ilk olarak Facebook üzerinden eklemeniz gerekiyordu. Tinder duyurduğu yeni güncellemeleriyle birlikte artık, fotoğraflarınızı direk Tinder’a yüklemeniz mümkün olacak.

Kasım ayında açıklanan rakamlara göre günde 1.2 milyar profil ziyareti alan Tinder’a kısa süre önce bir sürü yeni özellik eklenmişti.  Eşleşme algoritmasını değiştiren şirket, kullanıcılarının iş ve eğitim bilgilerini profillerine eklemişti. Uygulama dün tekrar güncellenerek,  iOS platformu için GIF desteği sunmaya başladı. Kullanıcılar bu güncellemeyle birlikte eşleştikleri kişilere GIF animasyonlar gönderebilecek ve eşleştikleri kullanıcıların mesajlarını beğenebilecek. Şimdilik iOS platformu için kullanılan özelliğin, Android platformuna ne zaman geleceği hakkında henüz bir detay bulunmuyor. 
ETİKETLER : Tinder Facebook
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun