Genel 25 HAZİRAN 2010 / 08:02

The Nilson Report, Worldcard’ı seçti

The Nilson Report'a göre Türkiye'nin en büyük kredi kartı programı: Yapı Kredi Worldcard

Yapı Kredi Worldcard, The Nilson Report'un Haziran 2010 raporuna göre Türkiye'nin en büyük kredi kartı programı oldu. Türkiye dahil Avrupa'daki tüm bankalar arasında yapılan değerlendirmede de sekizinci olan Yapı Kredi Worldcard, kredi kartları işlem hacmi sıralamasında yaklaşık 25 milyar dolar ile İngiltere'de Bank of America, İspanya'da La Caxia, İsviçre'de UBS gibi önde gelen bankaları geride bıraktı.


Yapı Kredi Worldcard, ayrıca dünyanın önemli finans yayınlarından The Banker'in 2009 yılı marka değeri araştırmasında da dünyanın en değerli 10 kartından biri seçilmişti. Türkiye'den yalnızca Yapı Kredi'nin yer aldığı sıralamada, Worldcard programının marka değeri 400 milyon dolar olarak belirtildi. World, The Banker'in 2008 yılında düzenlediği araştırmada da Türkiye'nin değerli 10 markasından biri olarak gösterilmişti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun