Genel 26 ARALIK 2008 / 13:58

Terminatör'ün 'Kurtuluş'una altı ay kaldı

Terminator filmlerinin son serisi Terminator Salvation'da acımasız yokedicilerin gizemi çözülecek.

Terminator filmlerinin son serisi Terminator Salvation'da acımasız yokedicilerin gizemi çözülecek.

Terminator film serisinin “Judgement Day”den sonra gelen yeni bölümü “Salvation” (Kurtuluş) 2018 yılında geçiyor. John Connor (Christian Bale) insanlığı yok olmaktan kurtarmak için Skynet ve Terminator ordusuna karşı verdiği savaşı tüm inancıyla sürdürürken beklemediği bir şey oluyor. Gelecekteki Connor’ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Marcus (Sam Worthington) adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişiyor.


Filmde, Skynet son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının tam ortasında bulacak ve insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçek, burada ortaya çıkacak. Terminator Salvation, Türkiye’de 5 Haziran 2009’da gösterime girecek. http://terminatorsalvation.warnerbros.com/


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun