Genel 05 MART 2010 / 12:27

Temizlik yaparken sohbet edebileceksiniz

Philips SilentStar elektrik süpürgesi minimum ses ile maksimum emiş gücü sağlıyor.

Philips SilentStar elektrik süpürgesi minimum ses ile maksimum emiş gücü sağlıyor.


Philips SilentStar, elektrik süpürgesinin rahatsız edici yüksek sesini tarihe gömdü. Türbülansı azaltan aerodinamik tasarımı ve özel hortumu ile hava sızıntısını engelleyen süpürge, daha az ses ile temizlik yapmanıza olanak tanıyor. Titreşimleri en aza indirmek için tasarlanmış olan motor süspansiyon sistemi, çift duvarlı haznesi ve yalıtım malzemeleri sayesinde Philips SilentStar, en yüksek emiş gücünde çalışırken bile sadece 70 desibel ses çıkarıyor.

Philips SilentStar, yüksek emiş gücü sağlayan düşük enerji tüketimli özel HD motoruyla 400W'lık yüksek bir emiş gücü sağlıyor. Bu özellik, Philips SilentStar'ın 2000W motor gücüne sahip makinelerle aynı performansı sunmasını ve enerji tasarruf etmesini sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun