Genel 04 MART 2010 / 09:48

Televizyoncular Tivibu'yu sevdi

Tivibu, sinema ve televizyonu, zaman ve mekândan bağımsız hale getirmesiyle beğeni kazandı.

Tivibu, sinema ve televizyonu, zaman ve mekândan bağımsız hale getirmesiyle beğeni kazandı.


Televizyon ile sinemayı taşınabilir hale getiren Tivibu, gördüğü yoğun ilgi sonucu 1 haftada 57 bin üyeye ulaştı. TTNET olarak, 2010 yılı itibariyle iletişim teknolojilerinin sembolü olan televizyon, internet ve cep telefonunu sahiplenerek müşterilerine yenilikçi ürün ve servisler sunacaklarını belirten TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz; "EVET konseptimizin ilk ürünü olan Tivibu'ya bir hafta içerisinde 57 bin müşterimizin üye olması, bu yenilikçi servisin müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşıladığının en önemli göstergesi oldu. Yeni içeriklerle sürekli gelişecek Tivibu ayrıcalığını seçen tüm abonelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran Tivibu, 61 ayrı kanalı, Tekrar İzle, Durdur İzle özellikleriyle birlikte izleme fırsatı sunuyor. Ayrıca "Seç İzle" özelliği kapsamında, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içeriğe ulaşma imkânı tanıyor.

Tivibu, Nisan sonuna kadar ayda sadece 1 TL'ye TTNET müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun